Djali që u shpall më i bukuri i Shqipërisë bëhet baba për herë të parë, gruaja e tij: Një engjëll erdhi në jetën tonë

Lajme nga Bota


Olti Xhezo është mashkulli i parë shqiptar që u shpall ‘Mister Albania’ në vitin 2001. Prej vitesh, ai nuk është me pjesë e ekraneve shqiptare, duke përjashtuar një periudhë të shkurtër në fillim të karrierës së tij.

Ai jeton në Angli, ku është në një bashkëjetesë prej vitesh me blogeren Elona Varfi. Përmes një postimi në llogarinë e saj në instagram, blogerja Varfi tregoi se çifti janë bërë prindër të një vajze. “Rrezja ime e dritës! Zoti zgjodhi një ëngjëll të vijë e të ndriçojë jetën time”, – shkruan Elona poshtë fotos, ku pozon me të bijën për herë të parë, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *