Djali i Shyhrete Behlulit i mbushur dukat

Lajme nga Bota

Këngëtarja Shyhrete Behluli i ka rezistuar fuqishëm kohës, duke mbetur emër shumë i dashur, zë i dëgjuar dhe personazh i përfolur, shkruan “Kosovarja”.


Jo vetëm Shyhretja, por edhe e gjitha familja e saj janë bërë personazhe të njohur e të përfolur përditë në median rozë.

Ndryshe nga reja e saj, Learta, të birit te Shyhretes, Kushtrimit nuk është se i pëlqen shumë popullariteti e mediatizimi, megjithëse shpesh e gjen vetën në media.

Në foton e fundit, Kushtrimi shihet i lumtur pranë të shoqes. Bjen në sy edhe varësje e arit në dorën e tij, kombinim me rrethin e marteses, shkruan “Kosovarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *