Djali i Remzie Osmanit i bën dedikimin me emocional vajzës

Lajme nga Bota


Djali i Remzies pasi u bë baba bën dedikimim më emocional që keni dëgjuar.

Hamëz Hamzaj është djali hastret i këngëtares Remzie Osmani.

Vitin e kaluar ai u martua me Gëzime Krasniqin, ku dasma e tyre mori vëmendje të madhe mediatike duke u përcjellë në çdo detaj, shkruan “Kosovarja”.

Para disa muajsh ai dhe Gëzimja u bënë prindër të një vajze për herë të parë, e cila iu ndryshoi gjithë atmosferën familjare duke iu sjellë hare e lumturi.

E këtë lumturi çfti e shprehin shpesh edhe në rrjetet sociale, ku hiq më larg është Hami ai që bëri dedikimin e bukur duke e mbajtur Emën në prehër.

“Atësia nuk është diçka që bëjnë burrat e përsosur, por diçka që e përsos burrin”, ka shkruar Hami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *