Djali i Milotit po ‘kujdeset’ për vajzën e Ledrit, Belkiz publikon këtë imazh

Lajme nga Bota


Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Ledri dhe Sara e kanë pagëzuar vajzën e tyre me emrin Poem Blu.

Sot nusja e Milot Rashicës ka publikuar një foto ku shihet djali i futbollistit duke u kujdesur për vajzën e Ledrit.

E këtë moment Belkiz nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.