Djali i Milotit po bëhet kryekëput si babai

Lajme nga Bota


Djali i Milotit po bëhet kryekëput si babai. Milot Rashica është futbollisti i njohur kosovar, i cili ka arritur të shijojë suksese të mëdha edhe pse është i ri në moshë. Muaj më parë ai është bërë baba për herë të parë ku në jetë erdhi djali i tyre Tiani, shkruan “Kosovarja”.

Nuk kanë munguar as imazhet e shumta dhe portreti familjar, duke qenë shembull edhe për të tjerët. Me anë të një imazhi ai tregojë se sa shumë është rritur djali duke u dukur kryekëput si babai. Me një buzëqeshje në fytyrë, babë e bir po duken perfekt së bashku./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *