Djali i Milot Rashicës dhe Belkizës do t’ua ‘shkrijë zemrat’ me buzëqeshjen e tij

Lajme nga Bota

Belkiz Kera është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë.


Ajo në shumë aspekte kalon në lajm, përmes pozave të shumta që publikon, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që është gjithmonë afër ndjekësve të saj, në shumë aspekte kalon në lajm.

Këtë herë, e shfaqur bashkë me të birin shihet se sa i lumtur duket ai me buzëqeshjen që bën pranë të ëmës.

Si gjithmonë, stili perfekt nuk mungon asnëjherë në paraqitjen fizike.

Leave a Reply

Your email address will not be published.