‘Djali i mamit’ – nusja e Goldit ndan me ndjekësit këtë imazh

Lajme nga Bota

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë prindër të një djali që e kanë pagëzuar me emrin Gueril.

Gjatë kësaj kohe Ermira nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka ndarë me ndjekësit një foto të dorës së djali dhe ka vënë mbishkrimin “djali i mamit”./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *