DJALI I ARGJENTINËS MBUSHI 6 VJET, SHIKONI SA BUKUR DUKET PËR DITËLINDJE

Lajme nga Bota


Argjentina Ramosaj postoi dje një fotografi me djalin e saj.

Duke festuar ditëlindjen e tij të 6 ajo e uroi me fjalët më të ëmbla, shkruan InfoKosova.

Që nga koha kur u bë nënë ajo shtë larguar nga muzika edhe pse herë pas here ka sjellur ndonjë projekt.

Djali i saj Noah po rritet kaq shpejt dhe është bërë mjaft i bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *