Djali dhe nusja Afrimit ndajnë momentin duke darkuar së bashku

Lajme nga Bota


Albioni bashkë me gruan e tij Albertinën janë emra të njohur në mediat rozë.

Dyshja duke qenë të afërt me ndjekësit që kanë, në shumë aspekte qëndrojnë në krye të lajmeve rozë, shkruan “Kosovarja”.
Këtë herë, në imazhin e postuar ata shihen duke darkuar së bashku, ku shfaqin lumturinë që kanë me njëri tjetrin.

Detaji që merr vëmendje, është kombinimi që kanë bërë çifti i njohur duke dominuar ngjyra e bardhë tek veshja e tyre.
Për më shumë, shikojeni sa bukur duken.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *