Djali dhe Goldi e vizitojnë në punë, Ermira nuk përmbahet në reagimin

Lajme nga Bota


Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se Goldi me djalin e kanë vizituar në punë.E këtë moment ajo nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *