DITËLINDJA E PARË SI NËNË, NUK DO TA BESONI SA VITE MBUSH SOT ARBENITA ISMAJLI

Lajme nga Bota


Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, sot feston ditëlindjen.
Ajo mbush plot 23 vite jetë dhe kjo është ditëlindja e saj e parë si nënë, shkruan GazetaBlic.

Përmes një fotografie në rrjetet sociale bashkë me të bijën, Ninën, ajo u shpreh se kjo është dhurata më e mirë e ditëlindjes.

Kujtojmë se, Arbenita dhe Fero para pak dite janë bërë prindër për herë të parë dhe dyshja kanë vendosur të mos e publikojnë portretin e vogëloshes së tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *