Dikur s’shihej me sy sot na ben si bukuri e rralle/ Nuk do ta besoni si dukej Jonida Maliqi para disa viteve

Lajme nga Bota


Këngëtarja e famshme shqiptare, Jonida Maliqi, pak kohë më parë u ndà nga lídhja që kishte me moderatorin dhe aktorin e humorit Romeo Veshaj.

Bashkëjetesa e tyre zgjati për rreth dy vite dhe çdo gjë dukej se po shkonte qetë dhe bukur derisa një ditë, dyshja në fjalë fshínë njëri-tjetrin vírtualísht nga rrjetet sociale.


Nga një bashkëjetesë plot dashuri, u kthye në një ndàrje aspak miqësisht, pasi portalet shpérthýen ndàj Romeos të cilën e kishin fotografuar nën shoqërinë e një femre tjetër.

Kujtojmë se Jonida Maliqi ka shumë vite në skénë dhe natyrisht që ka shumë vite edhe mbí supe.

Pavàrsisht se në ditët e sotme është e vështirë t’i gjesh moshën artistëve, kjo nga ndërhyrjet e shpeshta që bëjnë në fytyrë e jo vetëm.

Jonida në fillimet e saja nuk ka asnjë të përbashkët me atë që është sot, kjo falë ndërhyrjeve të vogla estetike dhe kíru rgjíkalë të bëra në hundë, mollëza, buzë, vetulla etj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *