Dikur Dukeshin Kështu Por Sot Janë Nje Ndër Çiftet Më Dashura Të Ekranit.

Lajme nga Bota

Aktori i humorit Bes Kallaku, i cili është i martuar dhe ka një vajzë me këngëtaren e mirënjohur Xhensila Myrtezaj, ka postuar ditën e sotme dy foto vërtet të këndshme.


Ai ka postuar një foto të tijën kur ishte shumë i vogël në vitin 1986 dhe të Xhensilës po ashtu kur ka qenë e vogël, foto e vitit 1993

Poshtë fotos Besi shkruan me shaka: “Pak para se të njiheshim me njëri-tjetrin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *