“Dielli është një djalë i mbarë, Eduarti tregon se kujt i ngjan më shumë

Lajme nga Bota


Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj në tetor të këtij viti u bënë prindër të një djali.


Ata vendosën ta quajnë vogëlushin Diell ndërsa lajmin për ardhjen në jetë të tij e dha fillimisht rregjisori me një foto ku mbante në duar vogëlushin.

Ndërkaq i ftuar në emisionin e mëngjesit në “Top Channel”, ai ka folur për Diellin i cili është një djalë i mbarë që natën nuk qan, por fle gjumë, ndërsa ditën pastaj këndon dhe kërcen thotë ai me humor.

Edi thotë se djali i ngjan atij, ndërsa duke qeshur thotë se dita duket që në mëngjes, duke përforcuar kështu idenë që Dielli është kopje e tij duke pasur parasysh faktin që është i qetë gjatë natës dhe vetëm fle gjumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *