Dhimbje e madhe për Zonjën Eni/ Humb njeriun e zemrës: Jetuam bashkë 25 vite, më qan shpirti

Lajme nga Bota


Juristja Eni Çobani ka lajmëruar ndarjen nga jeta të vjehrrës së saj. Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale.


Çobani shkruan se i kishte falur një dashuri pa kushte gjatë 25 viteve që kanë jetuar së bashku.

Postimi i plotë: Me hidherim te thelle njoftojme sot ikjen nga jeta te nenes se bashkeshortit tim.Znj.Liri Shehu.

Jetuam sebashku 25 vjet ndame me njera tjetren momente te bukura dhe plot dashuri si nena me vajzen e saj. Dh imbja eshte e madhe por ajo do jete mes nesh gjithmone.

V arrimi behet neser ne oren 11.00 nga Funeral Home Alba 2000 tek Medreseja. Presim me pas neser nga ora 16.00 -19.00,te shtunen nga ora 10.00-13.00 dhe 16.00 -19.00 dhe te dielen po ne keto orare.Jeni te mirkuptuar gjithsecili per kohen e veshtire qe po kalojme te gjithe. Ju falenderojme nga zemra per ngushellimet dhe jau kthefshim ne te mira. Familja Shehu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *