Del rrallehere me te/ Rudina Magjistari publikon nje foto me bashkeshortin , ja si duket cifti i lumtur

Lajme nga Bota


Eshte nje nder moderatoret me te dashura te publikut shqiptar, Rudina Magjistari, eshte dhe mbetet nje nder moderatoret me te dashura nga ky publik.


Me punen e palodhshme ajo arriti te kete sukses ne profilin e saj te punes si drejtuese e emisioneve ne televizionin shqiptar.

Rudina eshte teper aktive ne rrjetet sociale, ku shpesh e shohim te publikoje foto dhe ti ndaje me miqte e saj te instagramit , foto nga rutina ,puna ,apo jeta e saj. Por rrallehere e shohim moderatoren tone te dashur te publikoje foto me bashkeshortin e saj.

Kohet e fundit, Rudina ndau me miqte e saj ne rrjetin social instagram, disa foto me bashkeshortin e saj, nga shtepia e tyre moderne. Cifti duken shume te lumtur ne fotot qe Rudina ka publikuar.

Rudina , vazhdon te mbetet nje nder moderatoret me te dashura te publikut shqiptar dhe nder personazhet me te njohura nga te gjithe personazhet qe jane pjese e showbizit shqiptar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *