Deklarata bom be e Gold Ag kunder kolegës: ”Tuna është degjenerim i femres shqiptare”

Lajme nga Bota

Prej disa vitesh Tuna dhe Gold Ag kane patur nje krisje te marredhenies se tyre. Se fundmi i pyetur nga Anxhela Peristeri se cfare ka shkaktuar zenken mes tyre, reperi ka thene se Tuna eshte degjenerim i femrave shqiptare dhe nuk ke cfare te presesh kur ajo i kendon zogut dhe serbeve.


E bukura e gjithe kesaj eshte qe Gold Ag te beje morale neper televizione, nderkohe qe eshte personi i fundit qe duhet ta bej kete. Sepse tekstet e tij dhe klipet me arme nuk mund te themi qe jane edukues per rinine apo dhe njerezit qe e ndjekin.

Ne kete rast do vlente shprehja: Shiko veten pastaj gjyko!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *