Dedikimi i Sabri Fejzullahut për Nerën: Kurrë nuk mund të dal hakut ty fryma jem

Lajme nga Bota

Sabri Fezjullahu dedikim Nerës: Kurrë nuk mund të dal hakut ty fryma jem.


Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sabri Fejzullahut ka sot ditëlindjen, shkruan Kosovarja.

E në këtë ditë të veçantë nuk mungoi as urimi i bashkëshortit i cili tha fjalët më të bukura që mund ti thuhen një gruaje.

“Kurrë nuk mund të dalë hakut ty fryma jem. Thuhet edhe 100, po jo bre se ti duhet ta gezosh jeten perjetesisht se ma ke sjelle nji lule e nji zambak, dhe u mbush nji kopsht me lule he te bekofte Perendija qe ta dha kete bukuri e shpirt bilur”, kështu shkroi Sabriu për gruan e tij Nerën.

Ndërkohë që nuk munguan as urimet e fëmijëve të saj dhe resë Arianës për zemrën e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published.