Dashuria po e zbukuron çdo ditë Adriana Matoshin, shfaqet më e bukur se kurrë

Lajme nga Bota


Dashuria po e zbukuron çdo ditë Adriana Matoshin, shfaqet më e bukur se kurrë. Adriana Matoshi ka publikuar imazh të ri.

Aktorja e njohur, Adriana Matoshi pëlqehet mjaft shumë nga populli shqiptar.

Ajo ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale ku duket kaq bukur.

E veshur me shumë stil, dhe e rregulluar mjaft me shije ajo duket sikur një kukull.

Leave a Reply

Your email address will not be published.