“Dashuria e babit”, ky është postimi i fundit që bëri sot Albert Krasniqit

Lajme nga Bota


Albert Krasniqi është personi që ka mbetur i pa shenja jete sot në Prishtinë, ndërsa i dyshuari është babai i tij.


Tashmë i arrestuar si dhe të njëjtit i është konfiskuar ar’ma që dyshohet se është përdorur në këtë ngjarje.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:00 në rrugën “Ndue Perlleshi” në Prishtinë.

Ndërsa, para 7 orësh i ndjeri e kishte postuar një fotografi të vajzës së tij, në mbishkrimin e së cilës shkroi “dashuria e babit”.

Albert Krasniqi ishte i martuar me ish-missin e Kosovës Besa Gashi, ndësa së fundmi ata i dhanë fund martesës së tyre, pasi kishin pasur kriza edhe në të kaluarën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *