Dani gjyshi i ëndrrave, kështu kujdeset për mbesën

Lajme nga Bota


Ramadan Krasniqi është një nga artistët më të njohur dhe të respektuar të muzikës shqiptare.

Dani prej vitesh mbetet një njeri shumë i dashur nga publiku i gjerë, interpretuesi i shumë hiteve, që edhe sot mbeten të freskëta e dëgjohen me shumë dashuri.

Përveç muzikës, Dani është mjaft i angazhuar edhe në familje dhe një prind e tashmë një gjysh shumë i kujdesshëm.

Duke qenë ndonjëherë aktiv në rrjete sociale, ai publikon edhe imazhe nga jeta e tij personale.

Sot ka ndarë me fansat e tij një fotografi me mbesën e tij, Assian.

Ata shihen duke u argëtuar së bashku, Dani duke i bërë qejfin mbesës së tij të vogël, e cila dëshiron të luajë, sa të mirë që duken. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *