Dalin pamjet nga martesa e “Halilit” në jetën reale me nënën e ”Seit Aliut”

Lajme nga Bota


“Halili” martohet në jetën reale me nënën e ”Seit Aliut”.

Aktori i njohur turk, Kutsi i njohur si ”Halili” nga seriali ”Emri im është engjëll” javën e kaluar i ka dhënë fund beqarisë në jetën reale, shkruan rtv21.

Ai është martuar me Sibel Ülker dhe për ditën e tyre të rëndëshme çifti ka organizuar një ceremoni private vetëm me familjarët. Kujtojmë se, Sibel Ülker, është nëna e aktorit Poyraz Ar i cili gjithashtu është pjesë e serialit ”Emri im është engjëll” në rolin e ”Seit Aliut”.

Ndryshe, seriali ”Emri im është engjëll” transmetohet nga e hëna në të premten duke filluar nga ora 20:00 në RTV21.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *