Dalin pamje të reja nga fejesa e Shpat Kasapit

Lajme nga Bota


Dalin pamje të reja nga fejesa e Shpat Kasapit. Shpat Kasapi është njëri ndër këngëtarët më të njohur shqiptar.

Këngët e tij vazhdojnë të jenë shumë të pëlqyera, shkruan ORAinfo.

Shpati së fundmi është fejuarën me bukuroshen Selvije. Në Instagram ai ka publikuar foto bashkë me të fejuarën, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.