Dalin foto të Arbenitës në fillim të adoleshencës, nuk do ta besoni si dukej

Lajme nga Bota


Dalin foto të Arbenitës në fillim të adoleshencës, nuk do ta besoni si dukej
SHOWBIZ December 19, 2020
Dalin foto të Arbenitës në fillim të adoleshencës, nuk do ta besoni si dukej
Modelja Arbenita Ismajli është vënë vazhdimisht në qendër të vëmendjes sidomos pas ulje ngritjeve të vazhdueshme sa i takon lidhjes me reperin Fero.


Ata të dy janë përfolur vazhdimisht në media për shkak të historisë së tyre të dashurisë, por duket se së fundmi thuhet se mund ti kenë dhënë fund beqarisë duke lidhur kurorë gati në fshehtësi, vetëm me disa miq të ngushtë dhe familjarë.

Ndërkohë që reperi Fero është zhdukur plotësisht nga rrjetet sociale, Arbenita është vazhdimisht aktive.

Ajo poston herë pas herë foto ku shfaqet me reperin, apo momente të ndryshme nga puna e saj, megjithatë ndonjëherë nuk mungojnë as fotot kur ka qenë më e re.

Së fundmi ajo është kthyer pas në kohë, duke sjellë disa foto nga adoleshenca dhe ku dallojmë tiparet karakteristike që e dallojnë edhe sot.

Leave a Reply

Your email address will not be published.