Dafina Zeqiri shtatzënë për herë të parë dhe ky detaj e zbuloj hapur

Lajme nga Bota


Shpesh herë kanë qenë në vëmendje të medieve rozë për shkak të veprimeve që bëjnë në rrjetet sociale.

Duket se tani kanë gjetur gjuhën e përbashkët, duke kaluar momente të bukura pranë njëri tjetrit, shkruan “Kosovarja”.

Ata përdorin shumë edhe rrjetin social “TikTok”, duke hedhur video nga më të ndryshmet.

Së fundmi ata befasuan me disa komente që i bën krahas një video.

Dafina shkruajti Djgeek ( we are waiting a baby ) you know what i mean ( ne po presim një fëmijë , ti e di se ku e kam fjalën).

Por a i bie kjo që është shtatzënë, apo thjeshtë një shkak mes çiftit, mbetet të shihet ditëve në vazhdim./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *