Dafina Zeqiri fillon me festën e ditëlindjes një javë para

Lajme nga Bota


Dafina Zeqiri konsiderohet si një nga këngëtaret më unike të skenës muzikore shqiptare.


Tash e sa vite karrierë emri i saj ka qëndruar pothuajse përherë në qendër të vëmendjes, si për jetën profesionale, ashtu edhe për atë personale, shkruan “Kosovarja”.

Dafina shihet se kalon shumë kohë me të dashurin e saj, Dj Geek, dhe ata shpesh ndajnë edhe imazhe në rrjetet e tyre sociale.

Çifi shihen secilën herë të lumtur përkrahë njëri-tjetrit, ashtu si edhe sot, kur për Dafinën ka filluar zyrtarisht java e ditëlindjes për të.

Dafina e ka ditëlindjen me 14 prill, por që ka vendosur që të arratisen bashkë me të dashurin për të festuar më gjatë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *