Dafina zbukurohet pas ndarjes me Andin

Lajme nga Bota


Dafina dhe Andi kanë qenë ndër çiftet më të dalluar në mediat rozë.

Duke mos dhënë detaje për publikun, përmes rrjetit social Instagram ata kanë bërë të ditur që knë shkëputur lidhjen mes veti, shkruan “Kosovarja”.

Siç duket, kjo i ka shërbyer për të mirë Dafinës pasi që është zbukuruar edhe më shumë.

Kjo vërehet përmes fotografive që poston në rrjete sociale. Për më shumë, binduni në imazhin e radhës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *