Çka po ndodh me Qëndresën, në këtë gjendje ka përfunduar

Lajme nga Bota


Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e lodhur dhe pa disponim.

Çfarë i ka ndodhur Qëndresës, apo kjo pamje vije pas angazhimeve të saj të mëdha si nënë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *