Çka po ndodh me Fifin, shfaqet e shtrirë në spitaI në këtë gjendje!

Lajme nga Bota

Këngëtarja e njohur, Fifi është shtruar në spital.

Një foto e cila ka shqetësuar të gjthë fansat e Fifi po qarkullon në rrjet.

Në foton e postuar nga Fation Kuqari, këngëtarja shihet e shtruar në një krevat spitali, pa ndjenja dhe e rrethuar nga aparatura të cilët i masin rrahjet e zemrës.

Fationi nuk ka dhënë asnjë detaj tjetër se çfarë ka ndodhur me Fifin, por ne dyshojmë se e gjithë kjo mund të jetë skenë e ndonjë projekti të tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *