Çka ndodhi në takimin e Afronës me Teuta Krasniqin?

Lajme nga Bota

Ja çka ndodhi në takimin e Afronës me Teuta Krasniqin.Jeta private e kengetarit Blero ka qene gjithmone ne qender te vemendjes se mediave. Pas ndarjes nga aktorja Teuta Krasniqi, Blero nisi nje lidhje dashurie me modelen Afrona Dika dhe sot cifti jane te martuar.

Blero dhe Teuta, janë shprehur se vazhdojnë të mbajnë marrëdhënie miqësore për hir të vajzës Tara, ndërsa së fundmi, i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, këngëtari rrëfeu dhe një fragment të takimit të Teutës dhe Afronës.

Ester Bylyku: Ti dhe Teuta jeni treguar shumë të civilizuar duke mbajtur marrëdhënie të mira për hir të vajzës. Por a jeni nga ata njerëz aq të hapur sa të dilni për darkë ti me Afronën, dhe Teuta me familjen e saj?Blero: Nëse ajo darkë është për Tarën sigurisht që po. Sepse Tara është qendra e botës dhe për të do të bëjmë gjithçka. Teuta dhe Afrona janë takuar më parë. Teuta e ftoi Afronën për darkë në shtëpi, dhe qëndruan për 3 orë bashkë duke biseduar. Meritat në këtë rast i ka Afrona, për mirëkuptimin që ka treguar për këtë situatë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *