“ÇKA KA ME QESH”, NIS ‘SHERRI’ MES LABIT DHE SABRI FEJZULLAHUT

Lajme nga Bota


Së fundi ka ndodhur një e papritur mes të dy këngëtarëve.


Ishte, Sabri Fejzullahu ai i cili i ka komentuar në njërën fotografi Labinot Tahirit duke shkruar ‘hahahha’.
Ndërsa, Labinot Tahiri nuk ka hezituar teksa ia ka kthyer duke i parashtruar një pyetje.

“Çka ka me qesh këtu se po qesh ne çdo postim timin?? Kallxom te qeshi edhe
un?”, ka shkruar Labi.
Ndërkohë, siç duket këngëtari Sabri Fejzullahu e ka fshirë menjëherë komentin pasi nuk figuron më në postimin e Labit.

Ndryshe, nuk është se ka pasur ndonjëherë ndonjë problem mes dyshes së njohur mbase edhe ka qenë gabim komenti i Sabri Fejzullahut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *