Çka i ka bërë Meda? – Kaq nervoze nuk e kemi parë kurrë Lulen

Lajme nga Bota


Çka i ka bërë Meda? – Kaq nervoze nuk e kemi parë kurrë LulenKy shikim i Lules. Publiku tashmë e njeh mirë bashkëshorten e këngëtarit Meda, kjo pasi ai nuk ka ngurruar që ta prezantoj në publik.

Pra, daljet publike të dyshes kanë qenë dhe janë mjaftë të shpeshta. Ama, në popullarizimin e Lules, ka ndikuar mjaftë edhe rrjeti social Instagram, ku ajo shpesh poston foto të saj dhe të momenteve të ndryshme nga jeta e përditshme, shkruan “Kosovarja”. Lulja së fundi ka ndryshuar look, i ka prerë flokët dhe me modelin e ri të flokëve po e përdor edhe një shikim bukur të egër. Shikojeni dhe binduni!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *