Çiljeta nënë për herë të dytë? Komenti në foton e Zaiminës i bëri të gjithë të dyshojnë

Lajme nga Bota


Çiljeta Xhilaga dhe partneri i saj, futbollisti i njohur Alban Hoxha mund të jenë në pritje të një fëmije.

Ky aludim erdhi pas komentit të Çiljetës në postimin e fundit të Zaimina Vasjarit, e cila shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

“Barkalece inshallah ke dorën e mbarë”, shkruan Çiljeta duke nënkuptuar se mund të ketë dëshirë për tu bërë nënë për herë të dytë.


Çiljeta është mamaja e një djali, Fernandos e duket se kjo i ka shijuar pa fund ndaj uron që Zajmina të ketë “dorën e mbarë” dhe për të. Nëse kjo do të realizohet së shpejti do të kemi një lajm të ëmbël edhe nga Çiljeta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *