ÇIFTI ZVICËRAN QË U MASHTRUAN NGA LOREDANA ÇMENDEN KUR E SHOHIN TATUAZHIN E SAJ TË RI

Lajme nga Bota


Loredana Zefi është këngëtarja që ka hyrë fuqishëm në tregun e muzikës gjermane, duke bërë senzacion me këngët e saj.


E përfolur për muzikën dhe jetën e saj private, Loredana Zefi është shndërruar në një nga emrat më të komentuar të showbizit.

Loredana u përfshi në një skandal të madh, pasi zhvati miliona nga një çift zvicëran, me të cilët ende është në proces gjyqësor, një çështje që megjjthatë po mbahet larg vëmendjes së publikut.

Loredana i do shumë paratë, aq fjalën “cash” e ka bërë tatuazh në gjoks.
Së i do shumë paratë, e thotë edhe në këngën e fundit, që tashmë është bërë tejet e komentuar kudo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *