Çift me Melisën? Ky detaj nga kjo deklaratë e Andit na kishte shpëtuar (VIDEO)

Lajme nga Bota


Pasi në media u bë publik skàndali Tea-Beart, me shpejtësi nisën të shpërndàheshin disa foto, që përforconin idenë për një tjetër lídhje të fshéhtë brenda “Për’Puthen”.


Bëhet fjalë për dyshen Andi-Melisa, të cilët prej kohësh përfliten për një lídhje dashurie. Këto ditë në rrjet kanë qàrkulluar disa foto në të cilat ata shfàqeshin me të njëjtin kapuç dhe disa detaje të tjera të ngjàshme gjatë kohës që kishin bërë video live në Instagram.

Këtë javl Melisa, i mòhoi këto akùza, mirëpo zërat poshtë e lart thonë të kundërtën. Sipas Fationit dhe Shqipes, Melisa është duke gënjyer, sepse mes saj dhe Andit ka vërtetë një lidhje dashurie.

Ndërsa Shqipja e ftuar së fundmi në “Top Albania Radio” ka thënë se Melisa dhe Andi kanë nisur të bashkëjetojnë me njëri-tjetrin, por e mbàjnë të fshéhtë.

Ndërkohë ndjekësit e programit “Për’Puthen” kanë nisur të kthehen pas në kohë e të gjejnë detaje që mund të çojnë drejt vërtetimit se mes Melisës dhe Andit ka lindur diçka prej kohësh.

Disa javë më parë Andi ju është përgjigjur disa pyetjeve me spec te “After Party i Luana Vjollcës”, që i ka bërë ndjékësit të dýshojnë se ai na ka dhënë një shénjë që atëherë se zemra i rríhte për Melisën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *