Çfarë ndodhi me shtatzaninë e Genta Ismajlit?

Lajme nga Bota


Prej disa muajsh është bërë e ditur që këngëtarja Genta Ismajli është në lidhje me një biznesmen turk, tashmë i njohur gjërësisht për publikun kosovar, shkruan “Kosovarja”.

Siç kuptojmë, Genta është në lidhje dashurie prej një viti me turkun që ia vjedhi zemren dhe historia e dashurisë po shkon shumë bukur.

Pak ditë më parë u bë e ditur se këngëtarja është shtatzëne dhe po e pret fëmijen e parë, por vetë Genta ende nuk ka pranuar asgjë.

As në setin e fundit fotografik, nuk i shihet gjëkundi barku i fryer. Çka po ndodh?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *