Çënari mund ta ngatërrojë Almedën me nënën e saj

Lajme nga Bota


Çenari mund ta ngatërroj lehtë vjehrren me gruan.

Modelja dhe aktorja nga Shqipëria, Almenda Abazi, e cila prej vitesh po jeton dhe vepron në Turqi, së fundmi ka ndarë një imazh me adhuruesit e saj në Instagram, ku shihet duke e puthur nënën saj.

Ato ngjajnë shumë me njëra tjetren dhe duket dukshëm që bukurinë Almenda e ka trasheguar pikërisht nga e ëma, shkruan kosovarja.

Detaji që bije më shumë në sy në paraqitjen e fundit janë veshjen e tyre ku dominon ngjyra e kuqe.

Modelja dhe nëna e saj përpos raportit nënë dhe bijë, duken edhe si dy shoqe të së njejtës kohë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *