Arbana e publikon foton e ëmbël pranë djalit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë bërë sot prindër. Në jetë erdhi djali të cilin e pagëzuan me emrin Dielli. Arbana me emocion e ka ndarë imazhin e parë pranë foshnjës. Në foto shihen duart e saj, Eduartit dhe ato të diellit të vogël. “Një Diell i vogël na shndriti sot❤️ Faleminderit për të gjitha […]

Continue Reading