Burri milioner ia mbush dhomën me dhurata, shikoni reagimin e Adelinës

Lajme nga Bota


Burri milioner ia mbush dhomën me dhurata, shikoni reagimin e Adelinës
Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.


Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon se i është mbushur dhoma e hotelit plot me dhurata.

E këto si duket ia ka blerë burri i saj.

Këtë moment Adelina nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *