Burri i Shkurtës ndanë me ndjekësit poezinë emocionuese kushtuar djalit të tij

Lajme nga Bota


Burri i Shkurtës ndanë me ndjekësit poezinë emocionuese kushtuar djalit të tij. Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë.


Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më shumë bujë në skenën muzikore kosovare, shkruan ORAinfo.

Ajo u bë nënë pak ditë më parë, por nuk kemi pasuar asnjë reagim nga ajo në rrjetet sociale.

E bashkëshorti i saj është aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ai ka ndarë një shkrim të bukur, kushtuar djalit të tyre, Malit, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *