Burri i saj po e ushqen djalin, Fiona ‘shkrihet’ kur e sheh

Lajme nga Bota


Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën.

Ajo sot ka publikuar një foto shumë të ëmbël, ku shihet burri i saj duke e ushqyer djalin./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.