Burri i saj luan me vajzën, shikoni reagimin e Gëzimes

Lajme nga Bota


Gëzime Hamzaj është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publik. Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo. Gëzimja dhe Hamza së fundi janë bërë prindër për herë të parë.


Pasi u bë nënë, Gëzimja nuk mungon me postime në rrjete sociale. Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet burri i saj duke luajtuar me vajzën. E këtë moment Gëzimja nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *