Burak Deniz publikoi fotografinë e parë me të dashurën

Lajme nga Bota

Burak Deniz publikoi fotografinë e parë me të dashurën

Aktori i njohur turk, Burak Deniz publikoi në rrjetet e tij sociale fotografinë e parë me të dashurën e tij, modelen Didem Soydan.

Lidhja e aktorit dhe modeles është konfirmuar prej disa kohësh.

Por, aktori gjithmonë është mjaft i rezervuar sa i përket publikimit të fotografive personale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *