Brune me më shumë kile, sa ndryshe dukej dikur Learta

Lajme nga Bota


Learta jakupi, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në mediat rozë.
Ajo është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, më të cilën ka marrëdhënie të shkëlqyera, shkruan ORAinfo.


Learta është një grua shumë e angazhuar si në biznesin e saj privat ashtu përkushtohet shumë edhe në rritjen e dy fëmijëve të saj, Matinit dhe Matinës. E atë jemi mësuar që shumicën e kohës ta shohim si bionde, por shikoni si dukej ajo dikur si brune./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.