Brenda shtepise se Rudina Dembacaj/ Shikoni sa shume rroba ka ajo ne garderoben e saj

Lajme nga Bota


Brenda shtepise se Rudina Dembacaj/ Shikoni sa shume rroba ka ajo ne garderoben e saj


Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj e ka nisur mengjesin e sotem duke publikuar disa foto te Viktorias.

Vogelushja e saj mbush 4 vjec dhe ne krah te fotove ajo shkruan:
‘4 ❤️Dashuria ime me e madhe.Gjithcka e imja, gezuar ditelindjen.’

Ne nje video te publikuar me sy bie edhe shtepia dhe garderoba e moderatores.
Shtepia duket mjaft luksoze dhe e mobiluar me shume shije.

Garderoba e Rudines eshte e mbushur plot me veshje te ndryshme dhe kepuce.

Dembacaj kujdeset shume per pamjen e saj dhe ne cdo dalje televizive shfaqet e kuruar deri ne detaje.

Rudina eshte nje femer shume e bukur edhe ne pamje krahas aftesise profesionale ne aktrim dhe ne moderim.
Gjithashtu moderatorja eshte nje nder personazhet e showbiz-it shqiptar qe preferohet shume nga publiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *