Bora Zemani shërohet nga CO VID-19

Lajme nga Bota


Bora Zemani shërohet nga COV ID-19
Bora Zemani e ka mundur koronavirusin.
Ditë më parë, moderatorja Bora Zemani njoftoi se ka rezultuar pozitive në testin për COVID-19.


Ajo bëri të ditur se do të izolohet deri kur të dalë negative dhe përmes postimit të fundit ka dhënë lajmin e mirë.

“Zyr tarisht NEGAT IVE! 🤪”, shkruan Bora, teksa ndau një fotografi të realizuar në veturë dhe një tjetër të barnave që ka konsumuar gjatë kësaj periudhe.

Gjatë mundesës së saj në “Përputhen”, Bora këto ditë është zëvendësuar nga konkurrentet dhe ish-konkurrentet e programit, të cilat sfiduan veten në rolin e mod era tores

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *