BORA ZEMANI POSTON FOTOGRAFI PA PHOTOSHOP, JA SI DUKET AJO

Lajme nga Bota


Moderatorja Bora Zemani per momentin eshte nje nga me te perfolurat dhe sigurisht i ka dhene mjaft dore moderimi i Perputhen.

Ajo poston foto te ndryshme ne Instagram ku mund te themi se eshte nje nder vajzat me te bukura.
Se fundmi ka publikuar nje foto nga plazhi ku ka marr menjehere vemendjen e fansave.

Ajo eshte nje foto pa photoshop dhe ndonse Bora serish duket mire, behet qarte ndryshimi nga photoshop-i dhe kete gje nuk kane ngurruar ta shprehin as njerezit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.