Bora super e dashuruar me Donaldin, nxjerr foton e papritur: E ka prej buzësh dhe i thotë a të pëlqen kështu

Lajme nga Bota


Bora super e dashuruar me Donaldin, nxjerr foton e papritur: E ka prej buzësh dhe i thotë a të pëlqen kështu


Në imazhin e parë bardhezi të publikuar në “Instastory” nga Bora, shihet që ajo i ka “shtrë nguar” buzët moderatorit dhe krahas postimit ka etiketuar Donaldin dhe e ka pyetur: “Kështu?”.

Donald Veshaj dhe Bora Zemani nuk ndalin së shprehuri dashurinë edhe në rrjetet sociale – Balkanweb.com – News24
Ndërsa në imazhin e dytë është Donaldi ai që ka “sht rënguar” Borën nga buzët, teksa kjo e fundit shkroi: “Apo kështu?”.

Ndërkohë, në fotot e ripostuara nga Donaldi në llogarinë e tij në “Instagram”, moderatori i ka dhënë një “përgjigje” Borës, duke zgjedhur imazhin e dytë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *