Bleronës i ‘këputet’ beli në midis

Lajme nga Bota


Blerona Zeqiri është ndër emrat më të njohur në mediat rozë.

Duke qenë një femër e dalluar, ajo gjithë kohën kalon në lajm dhe merr vëmendje të madhe, shkruan “Kosovarja”.
Gjithmonë qëndron aktive duke realizuar ndryshime të shumta tek vetja, dhe gjithmonë dallohet me femrat e tjera.

Këtë herë, me veshjen që ka bërë duket sikur beli i saj iu ka këputur në mes.
Ju pëlqen?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *