Blero tregon se kush ia dha lajmin që Teuta ishte shtatzënë

Lajme nga Bota


Blero është këngëtar, autor këngësh dhe producent shumë i njohur. Emri i vertete eshte Blerim Muharremi. Blero e pershkruan veten si njeri te thjeshte dhe mjaft romantik.


Se pari u be i njohur nga dueti me Memli Krasniqin ne kengen “Kthehu” Në emisionin Prive ai foli për datat me të rëndësishme për të.

Këngëtari Blero Muharremi mes 5 datash ka zgjedhur edhe një që për të do jetë me vlerë çdoherë, shkruan Indeksonline. Ai foli për pjesën kur kuptoi që Teuta ka qenë shtatzënë në Tarën. Blero zbuloi se lajmin për shtatzëninë e ish bashkëshorten e tij ia ka dhënë ish vjehrra e tij, nëna e Teutës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *